הלחץ לקראת החתונה גובר ככל שמתקרבים לתאריך הגורלי שקבעתם מראש. אנו כאן על מנת לדון איתכם ולעזור לכם להוריד מהלחץ הגדול לפחות בחלק אחד, שיכל להיות גורם מכריע לגבי אולם האירועים שלכם.

אולמות אירועים טובים

מבחינת הנראות של אולמות האירועים השונים, תוכלו לעשות זאת לבד תוך כדי מסע סיורים במגוון אולמות אירועים, עד אשר תחליטו איזה אולם אירועים מתאים לאופי החתונה שלכם ומהו האולם היפה ביותר בעיניכם. העיצובים השונים של אולמות האירועים אינם נגמרים. יותר מ-700 אולמות אירועים מתחרים על 70 אלף אנשים המתחתנים מדי שנה, את מירב ההשקעה והעיצובים המיוחדים ביותר, הם ישקיעו על מנת לזכות באירוח החתונה של הזוגות השונים.

כפי שהזכרנו, מבחינת הנראות, ומהבחינה שעל טעם אין מה להתווכח, תוכלו לבחור לבד, אנו כאן על מנת לעזור לכם ולהכין אתכם, כיצד באמת מתנהל אולם האירועים ביום החתונה שלכם.

אולם אירועים טוב, צריך לדעת להיות ערוך לכל “תקלה” שיכולה לקרות באמצע האירוע. בין אם מדובר בפקקים או איחורים של המוזמנים לחתונה, בין אם מדובר במזג האוויר מאכזב שלא תיכננתם ליום החתונה שלכם או בין אם מדובר בכל אירוע חריג אחר.

על צוות אולם האירועים לשרת את המוזמנים השונים של החתונה במקצועיות, אדיבות, נחמדות ויושר על מנת לא לפגוע מהשמחה. אירוע קטן, שאינו מוצלח בפני מוזמן, יכל להוביל לזיכרון רע מיום הנישואין שלכם, לכן, עליכם לבחור את אולם האירועים אשר מתפקד ברמה הגבוהה ביותר.

רשימת אולמות אירועים טובים

הכנו לפניכם, רשימה של אולמות אירועים מובילים, יש לציין כי את דירוג האולמות השונים והכנסתם לטבלת ה”מובילים” בתחום – באיזור השרון בלבד, דירגנו על פי החלטת הזוגות המתחתנים בליווי המלצות שונות וחוות דעת של מוזמנים לחתונות השונות, על מנת לעזור לזוגות הצעירים לזכות באולם אירועים מתאים עבורם שלא יעשה להם “פאדיחות ביום האירוע”.

אז מה הם המדדים שלנו לאולם אירועים מוביל?
ראשית, הנראות של האתר, היופי והעיצוב של אולם האירועים – מדד זה יכל להיבדק גם על ידכם.
שנית, האווירה שבאירועים שכרוכה בציון רחבת האירועים, הצוות המקצועי והתאורה של האולם.
גורם שלישי, האוכל המוגש באירוע – איכות המטבח והמנות המוגשות.
גורם רביעי – החופה, איכות טקס הנישואין של בני הזוג ועיצוב החופה באולם האירועים.
גורם חמישי – השירות של הצוות המקצועי באולם האירועים, החל מהסיורים באולם האירועים לפני האירוע ועד עזיבתם של אחרון האורחים המוזמנים באירוע. הליווי המקצועי של אנשי המקצוע של האולם ועוד…

במידה והינכם מעוניינים לדרג את אחד מאולמות האירועים בהם התחתנתם או נוכחתם לאירוע יוצא דופן ומרשים, אנו מזמינים אתכם לכתוב לנו לצוות האתר, ונכניס לשיקולים את אולמות האירועים השונים.

אנו מאחלים לכם, חתונה מיוחדת ומוצלחת שתעלה על ציפיותכם וחלומותיכם!