המילה “חתונה” גורמת לנו המון לחץ בשל ציפיות של אורחים המוזמנים לחתונה שלנו וחשש מחוות דעת לא טובה מצד החברים והמשפחה. בשנים האחרונות התפתחו מספר מגמות שונות של “ציפיות” לגבי האירועים השונים:

סוגי חתונות

אנשים רבים מסתכלים בעין צרה ולא יפה, לגבי אירועים קטנים ומצומצמים של מתחת ל-250 מוזמנים. סוגי התגובות של המוזמנים והמחשבה הראשונית של המוזמנים היא שהזוג אינו חברותי ומהמשפחה אינה גדולה. אך מי מאיתנו אינו מעוניין בחתונה צנועה (מבחינת אנשים) שהמוזמנים הם אלו שבני הזוג הכי קרובים אליהם? מי מאיתנו אינו חושק בחתונה של “החבר’ה הטובים” והמשפחה הקטנה, חתונה אשר מלאה באהבה והתרגשות יחד עם בני הזוג המאושר? ומדוע אנחנו חייבים הסבר על כל סוג אירוע שאנו עושים? מדוע אין לנו את חופש הפעולה לגבי האירועים השונים שאנו אורחים?

אז איך באמת עורכים אירוע המתאים לנו בתור בני זוג ללא לספוג חוות דעת, שלרוב מתבצעת מאחורי הגב? ראשית, יש להחדיר טוב טוב למחשבתם של שני בני הזוג, שזוהי החתונה שלכם, ואין לאף אחד מהאורחים זכות להכתיב לנו את האירוע, ובטח שלא נחשוש מחוות הדעת שלו. שנית, חתונה מצומצמת ומושקעת מקבלת חוות דעת מעולה בקרב המוזמנים ו”הבנה” לגבי האירועים הקטנים.

מנגד, יש את אלו שאוהבים להתפזר ומעוניינים שכל העולם ידע שהם מתחתנים ויהיה נוכח בחתונה שלו. בימינו ישנם אולמות וגני אירועים המיועדים לאירוח של 1000 איש ואפילו יותר לאירועים ענקיים.

על טעם ועל ריח אין לעולם דרך להתווכח, הדרך היחידה לאירוע המושלם הוא להקשיב לליבם של בני הזוג, על מנת להפוך את יום החתונה שלהם למוצלח, על פי הרגשתם ודעתם בלבד, יש לחשוב מה הלב רוצה ולהתאים את החתונה שלכם על פי הצרכים השונים והחלומות שלכם.

מוזמנים לחתונות

על השאלה, את מי ראוי להזמין לחתונה ואת מי לא, תצטרכו לשבת יחד (בני הזוג) על מנת להחליט את אופי החתונה. ראשית, אנו ממליצים לערוך רשימה של מוזמנים ודאיים, על מנת להיערך לכמות האנשים אותם הינכם מאשרים כי יגיעו לחתונה. לאחר מכן, יש להתחשב במעגלים השונים של המשפחה, החברים, העבודה ושאר המקומות שעליכם להחליט מי מספיק קרוב אליכם ויוסיף לכם לאירוע השמחה ויזכה להיות חלק מהחגיגה שלכם.

אנו ממליצים בחום, להימנע מלהזמין אנשים מתוך אינטרס או מתוך אי נעימות. החדירו לעצמכם לראש, החתונה היא אירוע השמחה שלכם, עליכם להחליט מי באמת הקרובים אליכם ומי באמת ישמח אתכם בכך שיהיה חלק מהיום המושלם שלכם.

אתר “אירועים בשרון” נועד על מנת לתת חוות דעת על אולמות אירועים ולענות לכם על השאלות השונות בנוגע לאולם האירועים שיארח את חתונתכם. את רשימת המוזמנים והחחלטות השונות לגבי המשתתפים באירוע השמחה שלכם, אין אדם שיוכל לעשות זאת יותר טוב ממכם.