אזור השרון ניחן ונחשב בעיניי רבים כאחד האיזורים הפורים ביותר שידעה ישראל.
קו הים והאוויר הנעים והים תיכוני, בתוספת למבנים, מגדלי היוקרה והמלונות והמסעדות הכל כך טעימות שממלאות את האיזור, לא משאירים שום ספק בהשערות והאיזור מדי שנה מתפתח.

חתונות בשרון

נושא נוסף שמתפתח מאז ומתמיד באיזור השרון הוא עולם החתונות וגני האירועים הנמצאים באיזור.
כלות רבות וחתנים רבים נוהגים לחגוג את היום המאושר שלהם באיזור השרון עם ניחוח ים תיכוני, אווירה מרכזית המשלבת את התסיסות של עולם המסיבות שמאפיין את איזור המרכז יחד עם השלווה והנחת השורר באיזור החופים המרהיבים של מדינת ישראל.

בין אם תבחרו בחתונה קטנה או גדולה, מסורתית או חילונית, גני האירועים באיזור יספקו לכם את המענה. בעולם המודרני, עסק החתונות הפך לאחד הענפים שמגלגלים יותר ויותר כסף מדי שנה – אירועי הפאר, ההשקעה בפרטים הכי קטנים והציפייה לחתונות ענק, לא משאירים מקום לגני האירועים השונים לפתח את החתונות המתקיימות במתחמיהן ולגרום לכל אירוע להפוך לנשף שאינו מבייש טקס בהוליווד.

השמלות היקרות, החליפות המהודרות, התסרוקות, התספורות, הדיאטות הרצחניות שלפני החתונה, אלו הגורמים הקטנים שדואגים לבעיה בקרב החתן והכלה לפני החתונה. בחירת האולם והקייטרינג שיזכה להסעיד את המוזמנים – אלו ההחלטות שחובטות במוח של הזוג הצעיר העומד להינשא.

אז במידה ובחרתם גם אתם להתחתן באיזור בו הנוף למי הים התיכון נשקף ומציג את האורות הנוצצים ואת אווירת העירוניות המשולבת עם השקט והאינטימיות של המזרח התיכון, הכנו עבורכם את רשימת גני האירועים המומלצים שנבנו באיזור השרון.

משפט מפורסם שהולך עימנו כל חיינו אומר: “על טעם ועל ריח אין מה להתווכח” – ובדומה לפוליטיקה ולדמוקרטיה (ואפילו למשחקי תוכניות טלוויזיה) אין שום ספק ש”העם אומר את דברו”. המלצות הגולשים שלנו והזוגות הנישואים שעברו את “הלחץ ההיסטרי” הזה בדיוק כמוכם, ישבו ודירגו את גני האירועים השונים על מנת להקל על חייכם.