מחפשים אולמות מרהיבים? נוף נשקף לים? אוויר נושב נעים שמלטף ומוסיף לאווירה ולתחושה של המוזמנים וגורם להתרגשות ולזכרונות ביום החתונה שלהם? אולם נוצץ עם תפאורה מעוצבת מרובת מחשבה? מערכות שמע “בועטות” ודי ג’יי שיקפיץ וירקיד את האורחים? אולי מרחוק רצף השאלות האלו נראה כמו אשליה, אך כל ההגדרות הללו הן תמצית לחתונה באולמות אירועים שונים שבאיזור השרון.

חתונות קטנות בשרון

בשנים האחרונות חזר הטרנד שכל כך אהבנו – החתונות המצומצמות בקרבת האנשים הכי קרובים לחתני השמחה. פחות מסיבה המונית ואלמונית ויותר קירבה, משפחתיות, אהבה והמון חום. אנו מזמינים אתכם לחגוג באחד המקומות הנמצאים באיזור השרון עם אוויר ים תיכוני, רוח נעימה בכל עונות השנה, קרבת ערי המטרופולין, והחשוב מכל, הנוף המרהיב של חופי הים התיכון המשרה אווירה משפחתית ונעימה ומזכירה את ימי החופש המשפחתיים בחופים המרהיבים של ארץ ישראל.

חתונות גדולות בשרון

כחלק מהשירות של אולמות האירועים השונים השרוכים לאורך חופי הים ובאיזור השרון בכלל, ישנם אולמות המיועדים לאירוח של אירועי ענק של עד כ-1000 מוזמנים ולעיתים אפילו יותר. לאנשים האוהבים את החגיגה הגדולה ולא מוכנים לוותר על אף מכר, מעוניינים שאת האירוע שלהם, כולם יזכרו. כמות המוזמנים הרבה אינה פוגעת באיכות החתונה ואפילו להיפך. עם השקעה מרובה ואולמות מיועדים ומעוצבים היטב לאירוח כמות גדולה של מוזמנים, תוכלו לארגן לעצמכם את החתונה המיוחדת ביותר.

ערכנו עבורכם את “סקר האולמות” שכל חתן וכלה עורכים והכנו עבורכם המלצות לאולמות האירועים בשרון, הטובים ביותר מכל טוב וטעם. כל שנותר לכם לעשות הוא סיור קצר באולמות השונים על מנת לתת את המילה האחרונה לגבי אולם האירועים שיזכה לארח את חתונתכם.