היום המרגש ביותר בחיינו עומד לפנינו, ובאמצע ההכנות בשיא הלחץ נותר לזוג הצעיר (והתמים בעולם החתונות) רק לקוות שכולם יהנו מהאולם שבחרתם ומהקייטרינג הנכון. אבל רגע, מדוע בחרתם אולם – מקום שמעלה אסוציאציות רבות לקהל האורחים המוזמן ולעיתים אף קובע את ההנאה שבחתונה מראש ואת ההשקעה בחתונה על פי שמו של האולם בלבד, מבלי להתייעץ עם המומחים בנושא?

אולם אירועים בשרון

הידעתם? יותר מ-37 אלף זוגות צעירים, מבוגרים ובעיקר בגילאי ה20 עד 30 מתחתנים מדי שנה במגוון אולמות האירועים הרחב (אם תהיתם כמה אולמות אירועים יש בארץ, מדובר בכמה מאות טובים). חלק מהחתונות מוצלחות ומקבלות בעיני קהל המוזמנים חוות דעת מעולה, ולצערנו חלק קצת פחות.

אז נכון, הדירוג של איכות החתונה בעינייכם ובעיניי האורחים המוזמנים שלכם לא יקבע אך ורק לפי אולם האירועים, אך לאולם האירועים יש אחוז גבוה וניכר במדד הנ”ל המתווסף לריקודים שבאירוע, האוכל שבאירוע (שבמרבית אולמות האירועים מגיע יחד עם האולם), קהל המוזמנים שמביא איתו את האווירה ובעיניי רבים, גם סכום הצ’קים הנמדד בסוף כל אירוע.

איך יודעים באיזה אולם אירועים לבחור

לשאלה הזו, שבעיני רבים מהווה כ”שאלת השאלות” יש מספר מאפיינים וקווים המראים את הדרך, אך בסופו של יום תצטרכו אתם, החתן והכלה, להיות אלה שיתנו את המילה האחרונה לגבי אולם האירועים (לרוב, בהמלצת ההורים והחברים הקרובים שמגיעים עמכם לסיור באולם).

כתבנו עבורכם טור שלם לגבי “איזה אולם אירועים מומלץ לבחור” ומהם השלבים המנחים בבחירת אולם האירועים, אנו מזמינים אתכם לעיין בטקסטים השונים שהסופנו לאתר מאנשים “שחיים את חיי החתונות” ומפיקים ומשמחים מדי ערב זוג צעיר אחר.

אנו מזמינים אתכם להכנס לכתבה ולקחת את ההמלצות הנ”ל בחשבון על מנת להיות בטוחים באולם האירועים המושלם עבורכם שיזכה לארח את חתונת השנה שלכם!